Ataşehir, Sivas İmranlı Türkkeşlik Köyü Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nde düzenlenen törende CHP’li meclis üyeleri ve AKP’li meclis üyeleri halkla bayramlaştı. | türkkeşlik  
Anket
web sitemizi beğendinizmi

8
 • Son Yazılar
 • Son Yorumlar
 • Arşivler
 • Kategoriler
 • Meta
 • Haberler> > Ataşehir, Sivas İmranlı Türkkeşlik Köyü Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nde düzenlenen törende CHP’li meclis üyeleri ve AKP’li meclis üyeleri halkla bayramlaştı.

  Ataşehir, Sivas İmranlı Türkkeşlik Köyü Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nde düzenlenen törende CHP’li meclis üyeleri ve AKP’li meclis üyeleri halkla bayramlaştı.

  Ataşehir, Sivas İmranlı Türkkeşlik Köyü Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nde düzenlenen törende CHP’li meclis üyeleri ve AKP’li meclis üyeleri halkla bayramlaştı.

  Ataşehir’ de bulunan Türkkeşlik Köyü Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Dernek Başkanı İlhan Turan’ın düzenlediği bayramlaşma törenine CHP’li meclis üyeleri ile AKP’li meclis üyeleri bir araya gelerek halkla bayramlaştı. Aynı zamanda dernek yerinin açılışı da yapılarak kurdele kesildi. Ataşehir CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ ın da katıldığı törende barış ve kardeşlik mesajları verildi.

  Derneğin açılışına değinen Hakkı Altınkaynak, ” Topluma hizmet için yapılan çalışmalara saygı göstermek bizleri mutlu ediyor. Bu bölgedeki kültürel sorunlarla uğraşarak aynı zamanda da çevreye  hizmet verdiğiniz için emeği geçen herkesi kutluyorum” diye konuştu. Törende Ataşehir AKP İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı, ” Tüm Ataşehirliler başta olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” ifadelerini kullandı. Bayramlaşmaya katılan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Vatandaşlar, sırayla meclis üyeleri ile tokalaşarak bayramlaştı. Törene katılanlara, pasta ve meyve suyu ikram edildi.

   

  Etiketler:
  • Yorum ekle

  Bu haberler ilginizi çekebilir!
  Yukarı Geri Ana Sayfa
  Etiketler imranlı imranlının köyleri imranlının köyleri.imranlının gülü keslik keslikkoyu keşlik.köyü.imranlı koy köyleri sivas sivas imranlı sivasimranlı sivasın köyleri SİVAS İLİ İMRANLI SİVAS İLİ İMRANLI İLÇESİ TÜRKKEŞLİK KÖYÜ turkkrslik türkkeşlik türkkeşlikköyü türkkeşlik köyü İLÇESİ